ADIYAMANLI BAYAN HALTERCİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU - Gap Olay Gazetesi
31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Büyükler Kulüpler Halter Şampiyonası’nda Türkiye birincisi olan Gamzegül Kızıldağ’ı makamında kabul ederek tebrik etti.
 
Halter Federasyonu Başkanlığı’nın 2013 yılı faaliyet programında yer alan ve 31 Ekim-3 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Büyükler Kulüpler Halter Şampiyonası’nda Türkiye birincisi oldu.
 
Yaptığı kaldırışlar sonrasındaki duygularını dile getiren Gamzegül Kızıldağ “Bu şampiyonaya çok iyi hazırlanmış ve birinci olacağıma gerçekten inanmıştım. Şampiyona öncesi Adıyaman’da yapmış olduğum çalışmalarımın sonuçlarını başarılarla almaya başlıyorum. Çok mutlu ve çok heyecanlıyım. Çalışmalarımda yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen sayın valimize, il müdürümüze, şube müdürümüze ve babama çok teşekkür ederim. Amacım ilimizi ve ülkemizi dünya şampiyonalarında temsil ederek başarılarımı daha iyi yerlere getirmek. Bu yönde çalışmalarıma aralıksız bir tempo ediyorum” dedi.
 
Halter Mili Takım Antrenörü Ziya Kızıldağ ile Türkiye Birincisi Olan Sporcu Gamzegül Kızıldağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaretlerinde yaşadıkları heyecanı anlatarak şampiyon olmanın verdiği mutluluğu anlattı.
 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bağcı ise şöyle konuştu:
 
“Ben sporcumuzun aldığı bu başarılı sonuçlardan ötürü çok mutlu oldum. Kızımız daha öncede Avrupa Yıldızlar Halter Şampiyonasında Silkme ve Toplamda iki altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu olmuştur. Özellikle bayan bir sporcumuzun Türkiye ve Avrupa Halter Şampiyonalarında elde ettiği başarılar diğer sporcularımızı da motive edecektir. Sporcumuz Gamzegül’ü kutluyor, gözlerinden öpüyorum, başarılarının devamını diliyorum. Türkiye Şampiyonu Gamzegül’ün bundan sonra da başarılarının devam edeceğine inanıyorum. İnşallah Gamzegül bizleri başarılarıyla daha da mutlu edecek.”
 
Yapılan konuşmaların ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Gamzegül Kızıldağ’ı altınla ödüllendirirken topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 
İHA

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×