Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz
‘Bölgeye yeni teşvik Lazım’
GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.
ATSO Başkanı Mustafa Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulunan GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Adıyaman’ın bölgeye has çıkarılacak bir teşvikle bölge kalkınır, bölgenin daha iyi yerlere gelebileceğini söyleyerek, bölge için yeni teşvik yararlı olur dedi.
Kıymaz; “Adıyaman 2004 yılında çıkarılan teşvik yasalarıyla iyi bir yere geldi. Tekstilde önemli oranda üretim yapan bir kent olmamızın yanında bugün Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Ticaret ve Sanayi Odamız, Sayın Valimiz ve siyasilerimizin desteğiyle kuruldu. Mermerden daha çok gelir elde etmemiz açısından bu OSB önemlidir.  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın bulunduğu yer herkes tarafından bilinmektedir.
 Geniş vizyonuyla Odaya hizmet veren Oda Başkanı Mustafa Uslu benim uzun yıllar hukukumun olan Adıyaman’a severek hizmet eden bir işadamı.
Kendilerinin de ortaklığında Adıyaman’da bir eksiklik olarak görülen alışveriş merkezi yatırımı şehrimiz için faydalı bir yatırımdır. İçinde sinema salonu, oyun salonları, eğlence salonları, mağazalar gibi birçok sosyal tesisi bir arada bulabileceğimiz bu mekan Adıyaman’da büyük bir boşluğu dolduracaktır. Çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum.

GAP Gazeteciler Birliği olarak Ticaret ve Sanayi Odasının bölgeye kazandırmaya çalıştığı yatırımlara sonuna kadar destek vereceğiz. Adıyaman’a yapılacak her yatırım bizi de mutlu eder. Yapılacak her türlü yatırımın destekçisiyiz” dedi.
USLU: Basın Önemli Güç
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Başkanı Mustafa Uslu,  GAP Gazeteciler birliği genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz Adıyaman duyarlılığı yüksek biri, Adıyaman dendi mi her yere gider, ziyaretinden buyuk memnuniyet duyduğunu belirterek ziyaret nedeniyle GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz’a teşekkür etti.

Kente hizmet için dayanışma içerisinde olmak gerektiğine dikkati çeken Uslu, şöyle devam etti: “Bu memlekete güzel şeyler yapabilmek için birlikte çalışmamızı sürdüreceğiz. Basın, günümüzde önemli bir güçtür. Basınında kendine düşen asli görevleri vardır. Basının en önemli görevi memleketteki olup bitenleri kamuoyuna aktarmaktır. Tabi bu görev, ilkeli, seviyeli ve düzgün bir şekilde yapıldığı zaman toplumuzda daha çok rağbet görüyor.

Basın, insanların sesi ve kulağıdır. İlimize yakışır şekilde hep birlikte sorunları ortaya koymamız gerekir ve çözüm noktasında da birlikte olmamız gerekmektedir. İşte bu anlayışla çalışmamız gerekiyor” dedi.
Haber:Ramiz Kıymaz
 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×